top of page
adres emlak logo siyah (2).png

Hakkımızda

         Ben Aykut Tümenbey. Adress Firmasının Kurucusu ve Sahibiyim. Firmamızı 2002 Yılında kurdum. ilk başlangıçta iletişim Sektöründe Adress İletişim olarak başladım. Yıllarca farklı sektörlerde de olmak üzere hizmet verdim. 2016 yılında iletişim sektöründe dört şube ile zirvede iken kasım 2016 tarihinde devamlı aklımda olan düşünceyi hayata geçilerek şubeleri tek tek devrettim ve  Emlak sektörüne geçtim. 

         Emlak sektörünün içine girdiğim zaman şok oldum neler neler ? Yeri geldi emlakçıyım demeye utandım.

         Emlak sektörünün tüm utanç verici yanlışlarını analiz ederek kendime şeffaflık, doğruluk ve tamamen güven üzerine bir sistem kurdum ve bu doğrultuda çalışmaya başladım.

         Yaklaşık olarak 14-15 yıl hizmet verdiğim sektörler de hanlar hamamlar dikmedim ama bu sektöre geçtiğim zaman manevi anlamda neler kazandığımı fark ettim. 14 yıl sonunda çok geniş bir çevre ve o çevrenin bana karşı olan sonsuz güvenleri...

     

***** BU VESİLE İLE  GÜVENLERİ İLE  BİZLERİ BÜYÜTEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER *****

          Çalışma sistemimiz ve çevremizin vermiş olduğu güvenle hızlı bir şekilde ilerledik ve çok güzel alışverişlere imza attık. Emlak sektöründe ismi ilk sıralarda geçen bir firma haline geldik.

           

           Sektörün içerisinde alınan gayrimenkulün satışıyla da biz ilgilendik  alındı satıldı kiralandı derken büyük tecrübeler edindim nerde ne alınır?  En iyi ne zaman da satılır? En iyi satılan fiyat da ortalama ne kadar kar edilir? v.b gibi soruların cevaplarını verir hale geldim. Bir süre sonra  ise bana güvenen kişilerin birikimlerini yönetmeye başladım. Nasıl Emlak danışmanlık hizmetinde başarıyı yakaladıysam Yatırım Danışmanlık hizmetinde de başarıyı yakalamıştım.

         

           Emlak Danışmanlığı, Yatırım danışmanlığı derken işlerimi yetiştiremez oldum ve çevremden 'aradım ulaşamadım'  vb. gibi şikayetler almaya başladım. Her şeyi aştık ama zamanla ilgili sıkıntı vardı buna istinaden ekibimi kurmaya karar verdim. Ekip arkadaşlarımı seçerken ise tecrübeli olması önemli değildi. Önemli olan benim sistemime ve ilkelerime uygun olan kişiler olmasıydı ve uygun olan kişiler aramıza katıldı ve yavaş yavaş ekibimi de oluşturmaya başladım. Emlak danışmanlık sektöründe benim edindiğim tüm tecrübeleri onlara aşıladım derken Allah'ın izniyle güzel bir Emlak danışmanlığı ekibim ortaya çıktı.

 

                *****BU VESİLE İLE  BANA VE İŞLETMEME GÜVENİP, İŞLETME MENFAATLERİNİ ÖNDE TUTAN TÜM EKİP ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM*****

       Yıllar önce rahmetli canım annemi İzmir dokuz eylül üniversite hastanesine tedavi için götürdüğümüz zamanlarda

                                                     *****BU VESİLE İLE CANIM ANNEMİ RAHMETLE ANIYORUM*****

  

Kalacak yer sıkıntısı oldu. Bu sıkıntıyı ise konaklama hizmeti veren firmalardan çözmüştüm. Sistem;  Firmanın evleri var tam eşyalı çatalın dan bıçağına, yorganından ütüsüne kadar biz bavulumuzla gidiyoruz duruma göre 1 hafta 2 hafta sanki İzmir'deki kendi evimiz gibi kalıyorduk ve bu sistem benim aklımın bir köşesinde kalmıştı.

           

              Yıllar sonra bu sistem Ortaca da neden olmasın düşüncesi oluştu. Ortaca ismi ortada dan geliyor zaten; yani Marmaris, Fethiye, Muğla, Dalaman, Dalyan, Köyceğiz'in ortasında; daha güzel artısı ise Dalyan, Göcek, Köyceğiz, Marmaris, Fethiye, Ölüdeniz, İztuzu plajı, Sarıgerme plajı, Sarsala koyu, İnlice koyu, Aşı koyu Katrancı koyu, Yuvarlak çayı  ve saymakla bitmeyecek dünyaca ünlü güzelliklere dakika mesafesinde gidilebilmesi idi. Bu artıları bir araya getirdiğim zaman ise hem Ortaca için, hem de misafirlerimiz için mükemmel bir hizmet olacaktı. 

              Tabii bu sadece düşünce de kalmadı ve hayata geçirdim  ve Ortaca da bir ilke imza atarak Konaklama hizmetlerine başladık.

               *****BU VESİLE İLE BİZİ TERCİH EDEN TÜM MİSAFİRLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM*****

              Ekibim ve ben hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde tam hız devam ederken yeni bir sıkıntı gündeme geldi. Talebi karşılayamaz olduk. Ortaca da yer kalmadı desek yeridir. Buna da bir çözüm bulmalıydım ve Allah'ın izniyle buldum. Üretim yapmalıydık ama inşaat zor sektör tecrübe ve maddiyat gereken bir sektör bu yüzden yine ilkelerimize uyan inşaat firmaları ile iş ortaklığı yapmaya başladık. İş ortaklarımızla taleplere karşılık projeler ürettik ve hayata geçirdik.

 

               *****BU VESİLE İLE BİZLERE GÜVENİP BİRİKİMLERİNİ PROJELERİMİZDE DEĞERLENDİREN TÜM YATIRIMCILARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER*****

2021 yılı sonunda ise biz Emlak Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, Konaklama ve İnşaat sektörlerinde hizmet veriyorduk. İşletme içinde ekibimin işletme menfaatlerini önde tutması ve tüm müşterilerimizle ticaret vesile dostluk baki prensibi ile çalışmamız doğrultusunda bir baktım  artık biz

 

                                                                  

 

 

       

 

 

*****BÜYÜK BİR AİLEYİZ*****

BİLGİLENDİRME.jpg
bottom of page